Prázdne

Spolu: 0,00 €
Eko prací gel citrus 5 l

Eko prací gel citrus 5 l

47,00 €
Dodacia doba: 
3 až 5 dní

Gel na pranie citrus ULRICH 5 l Ekologický prostriedok na pranie v 5 litrovom balení s citrusovou vôňou. Obsahuje zmäkčovač, preto je vhodný pri prania na všetkých teplotách a stupňoch tvrdosti vody. Zloženie Pranie aktivujúce látky z kokosového oleja, rastlinné mazľavé mydlo a pravotočivá kyselina mliečna - chráni pred usadením vodného kameňa a vyrovnáva hodnotu pH. Obsahuje citrusový olej z kontrolovaného poľnohospodárstva. Dávkujte úsporne, nepoužívajte predpierku, 1 liter stačí na 33 praní, obvykle stačí 25-30 ml na jeden prací cyklus v pračke (1 uzáver = 30 ml). Odporúčame Na škvrny použite soľ na škvrny ULRICH alebo žlčové mydlo ULRICH. Záruka 3 roky. Vhodný pre ve

Gel na pranie citrus ULRICH 5 l

Ekologický prostriedok na pranie v 5 litrovom balení s citrusovou vôňou. Obsahuje zmäkčovač, preto je vhodný pri prania na všetkých teplotách  a stupňoch tvrdosti vody.

Zloženie
Pranie aktivujúce látky z kokosového oleja, rastlinné mazľavé mydlo a pravotočivá kyselina mliečna - chráni pred usadením vodného kameňa a vyrovnáva hodnotu pH. Obsahuje citrusový olej z kontrolovaného poľnohospodárstva.
Dávkujte úsporne, nepoužívajte predpierku, 1 liter stačí na 33 praní, obvykle stačí 25-30 ml na jeden prací cyklus v pračke (1 uzáver = 30 ml).

Odporúčame
Na škvrny použite soľ na škvrny ULRICH alebo žlčové mydlo ULRICH.

Záruka 3 roky. Vhodný pre vegánov.

Balenie: 5 l

Viac informácií u výrobcu Ulrich natürlich Nemecko

gánov. Balenie: 5 l Viac informácií u výrobcu Ulrich natürlich Nemecko