Prázdne

Spolu: 0,00 €

Gemmoterapeutiká sú tinktúry vyrobené z púčikov rastlín. V púčikoch je genetická informácia pre vývoj celej rastlinky, preto sú mimoriadne účinné.

Tinktúry z púčikov obsahujú hormóny, enzýmy, minerály, stopové prvky, vitamíny a ďalšie látky. Zvyšujú obranyschopnosť organizmu, zlepšujú činnosť centrálnej nervovej sústavy, posilňujú organizmus. Omladzujú organizmus. Dávkovanie je presnejšie, zohľadňuje telesnú hmotnosť.

Rimbaba obyčajná P65
Rimbaba obyčajná P65
6,90 €

Tinktúra z púčikov rimbaby obyčajnej.

Rimbaba obyčajná je bylina na zdravú funkciu cievneho systému, ženských orgánov, kĺbového aparátu, vhodná pri bolestiach hlavy.

Rimbaba je osvedčený prostriedok na znižovanie zvýšenej telesnej teploty a tlmenia bolesti (aj chronických).

Rozširuje cievy, potláča bolesti hlavy, migrény, menštruačné bolesti.

Priaznivo pôsobí pri rôznych kĺbových problémoch. Stimuluje žalúdočnú aktivitu. Účinne pomáha po pôrode pri rekonvalescencii maternice.

Pestrec mariánsky P57
Pestrec mariánsky P57
6,90 €

Tinktúra z púčikov pestreca mariánskeho.

Pestrec mariánsky regeneruje pečeň, žlčník i podžalúdková žľazu (pankreas). Zlepšuje látkovú výmenu a má detoxikačné účinky.  

Pomáha na zdravú funkciu látkovej výmeny a žliaz tráviaceho ústrojenstva. Ďalej rieši hemoroidy, cholesterol, mononukleózu, pálenie záhy, plynnatosť, žltačku, žlčník, žlčníkové kamene.

Použitie: regenerácia pečene, žlčníka, pankreasu,  žlčníkové kamene, cukrovka, cirhóza pečene, črevá,  pálenie záhy, plynnatosť,  cholesterol, mononukleóza, hemoroidy

Topoľ čierny P46
Topoľ čierny P46
6,90 €

Tinktúra z púčikov topoľa čierneho.

Topoľ čierny je vhodný na harmonizáciu činnosti vegetatívneho nervstva a očistu organizmu od nežiadúcich vírusov a baktérií.

Púčiky topoľa urýchľujú rekonvalescenciu s ešte pretrvávajúcimi zvyškami vírusov a baktérií v organizme, optimalizujú kvalitu krvi.

Veľmi účinný prostriedok pri doliečovaní boreliózy, mononukleózy, EB virózy. Tlmí svalové kŕče a rôzne atrofie. Harmonizuje činnosť vegetatívneho nervstva. Zahusťuje krv, takže je potrebné počas užívania dodržiavať pitný režim.

Ruža šípová - Jedľa - Hrab P42
Ruža šípová - Jedľa - Hrab P42
6,90 €

Tinktúra z púčikov bylín: ruža šípová, jedľa, hrab.

Zmes púčikov  ruže šípovej, jedle, hrabu pôsobí na posilnenie obranyschopnosti organizmu nielen u detí, čistí telo, posilňuje pankreas.

Pomáha na zdravú funkciu imunitného systému i dýchacieho systému, priaznivo pôsobí na horné dýchacie cesty, zdravý rast a vývoj.

Posilňuje detský organizmus a zvyšuje imunitu.

Tinktúra pôsobí na angíny, bronchitídu, čistí telo, podporuje činnosť podžalúdkovej žľazy.

Orech čierny P38
Orech čierny P38
6,90 €

Tinktúra z púčikov orecha čierneho.

Orech čierny  má vynikajúce protinádorové pôsobenie, je výborný pri parazitoch i na zdravú funkciu obranného systému pri pôsobeni nežiadúcich procesov v tkanivách.

Má protinádorové pôsobenie na niektoré druhy nádorov. Vhodný pri prevencii i doliečení po operácii či po ožarovaní. Pôsobí protivírusovo a antibakteriálne

Kapucínka väčšia P30
Kapucínka väčšia P30
6,90 €

Tinktúra z púčikov kapucínky väčšej.

Kapucínka väčšia pomáha na čistenie organizmu od nežiadúcich baktérií a tiež pri obranných procesoch pri nachladnutí i zdravý rast vlasov.

Hlavný význam kapicínky je v oblasti antibiotického pôsobenia na baktérie streptokokov, stafylokokov, proteus vulgaris, ascheria coli, salmonely a ďalších a to v oblasti močových a gynekologických ciest a taktiež ciest dýchacích. 

Je to vhodný prostriedok ako prevencia infekčných chorôb. Pôsobí tiež na podporu rastu vlasov i proti ich vypadávaniu

Ginkgo dvojlaločné P20
Ginkgo dvojlaločné P20
6,90 €

Tinktúra z púčikov ginka dvojlaločného.

Ginkgo dvojlaločné je vhodné na zdravú funkciu cievneho systému. Povzbudzuje činnosť srdca, mozgu i zlepšuje pamäť. Priaznivo pôsobí pri strácaní sluchu, šumení v uchu, stareckom trasení, bolestiach hlavy. Podporuje prekrvenie končatín.

Môže sa použiť pri prevencii a liečení následkov náhlych mozgových príhod, náhle vzniknutej hluchoty a postupného strácania sluchu, šumenia a praskania v uchu, pri problémoch so zrakom. 

Jarabina oskorušová P19
Jarabina oskorušová P19
6,90 €

Tinktúra z púčikov jarabiny oskorušovej.

Jarabina oskorušová je bylinka na zdravú funkciu žilového systému. Spolu s jarabinou vtáčou posilňuje obranný systém a pomáha udržiavať zdravý stav ženských orgánov.

Upokojuje kŕčové žily a ich následky, ďalej pomáha na lymfatické a žilové opuchy.

Použitie: na kŕčové žily a ich následky, hemoroidy, lymfatické a žilové opuchy, cievy, cysty a myomy, angínu pektoris, aterosklerózu, prevencia infarktu a mozgových príhod

Zloženie: výťažok z púčikov jarabiny oskorušovej v 40 % alkohole

Jarabina oskorušová P19
Arónia čiernoplodá P11
6,90 €

Tinktúra z púčikov arónie čiernoplodej.

Arónia čiernoplodá je bylinka na zdravú funkciu štítnej žľazy, srdca a cievneho systému. Harmonizuje činnosť štítnej žľazy.

Pôsobí ako regulátor štítnej žľazy, podporuje srdce a ovplyvňuje činnosť ciev. Pôsobí antiskleroticky, vylučuje soli z organizmu.

Použitie: harmonizuje činnosť štítnej žľazy, podporuje srdce a ovplyvňuje činnosť ciev, použitie je vhodné na anginu pectoris, mandle, krčové žily aj ako prevencia infarktu a mozgových príhod

Ribezľa čierna - Borovica - Vinič P9
Ribezľa čierna - Borovica - Vinič P9
6,90 €

Tinktúra z púčikov ríbezľe čiernej, borovice lesnej a viniča hroznoplodého.

Zlepšuje zápalové stavy, angíny, kŕčové žily, choroby kostí a kĺbov, dny, pôsobí antireumaticky. Pomáha pri problémoch s kĺbmi a chrbticou, artróze, osteoporóze, vypadávaní vlasov.

Použitie: pomáha na zápalové stavy, angína, kŕčové žily, choroba kostí a kĺbov, dna, kĺby, chrbtica, artróza, osteoporóza, vypadávanie vlasov, borelióza

Zloženie: výťažok z púčikov ríbezľe čiernej, borovice lesnej a viniča hroznoplodého v 40 % alkohole

Stránky

Subscribe to RSS - Tinktúry z púčikov