Prázdne

Spolu: 0,00 €

Tinktúry sú vyrobené z výťažkov bylín macerovaných v alkohole.

Alternatívne riešenie zdravotných problémov pomocou bylinných tinktúr je mimoriadne šetrné a účinné. Nepoškodzuje ľudský organizmus, nemá nežiadúce vedľajšie účinky a nezanecháva v tele žiadny "odpad". 

I-Stop T12
I-Stop T12
5,50 €

Pomáha znižovať hladinu cukru v krvi, priaznivo ovplyvňuje činnosť podžalúdkovej žlazy, posilňuje funkciu zraku a činnosť zrakového nervu. 

Zlepšuje stav pri cukrovke

Použitie: na zníženie hladiny cukru v krvi, zlepšuje stav pri cukrovke, vplýva na činnosť pankreasu, posilňuje zrak

Zloženie: výťažok zo zmesi plamienky zamatovohlúbikovitej, čučoriedky obyčajnej a rozmarínu lekárskeho v 40 % alkohole (1:3)

Dávkovanie: po pretrepaní 20 kvapiek 3x za deň

Ľubovník - Šalvia - Mäta - Medovka T41
Ľubovník - Šalvia - Mäta - Medovka T41
5,50 €

Zmes bylín s upokojujúcimi účinkami na nervovú sústevu, odstraňuje zápalové procesy v tele.

Obsiahnuté byliny pomáhajú aktivizovať obranné reakcie proti mikróbom v tkanivách, upravujú trávenie.

Prispievajú k regulácii srdcovej činnosti, upokojujú pankreas (podžalúdkovú žlazu) i pečeň.

Použitie: pomáha na nervy, cukrovku i pankreas, problémy s trávením, odstraňuje zápalové procesy v tele, zápaly nervov, kŕče, roztrúsená skleróza

Plamienka zamatovohlúbiková T35
Plamienka zamatovohlúbiková T35
5,50 €

Plamienka prispieva k dobrej funkcii podžalúdkovej žlazy i srdca, pomáha na ischemickú chorobu srdca. Čistí pokožku, má antibakteriálne účinky, aktivizuje obranný systém k ochrane zdravého stavu organizmu.

Má silné protinádorové a antibakteriálne pôsobenie.

Mimoriadna tinktúra pri ekzémoch, výtokoch, kvasinkách, alergiách

Použitie: akné, alergia, astma, bradavice, candida, celiakia, crohnova choroba, cukrovka, ekzém, gynekologické výtoky, herpes, kandidóza, kvasinky, mykóza, nádory, paradentóza, plesne, rakovina

Muškát ružový T31
Muškát ružový T31
5,50 €

Muškát podporuje čistenie ciev od tukových usadenín, priaznivo pôsobí na srdcový sval, posilňuje jeho činnosť. Povzbudzuje dobrý psychický stav.

Má antibakteriálne aj antidepresívne účinky a protizápalový vplyv, podporuje funkciu priedušiek, upokojuje dráždivý kašeľ.

Čistí cievy od sklerotických usadenín, pôsobí ako kardiotonikum, posilňuje srdce. 

Použitie: kardiovaskulárny systém - srdce a cievy, prevencia infarktu a mozgových príhod, angina pektoris, ateroskleróza, bercové vredy, cievy, energia, infarkt, migrény, stres, nervozita

Pestrec mariánsky T30
Pestrec mariánsky T30
5,50 €

Bylina s preukázateľnými ochrannými účinkami na tkanivo pečene, podporuje revitalizáciu pečene a žlčníka, zlepšuje látkovú výmenu, priaznivo pôsobí na pľúcne tkanivo a ženské orgány.

Pôsobí ochranne na pečeňový parenchým, regeneruje pečeň a žlčník, zlepšuje latkovú výmenu, pomáha na gynekologické i pľúcne problémy.

NÁDEJ 50ml T29
NÁDEJ 50ml T29
5,50 €

Zmes bylín k dôkladnému prečisteniu organizmu. Znižuje výskyt nežiadúcich látok v  tele. Posilňuje obranné systémy organizmu.

Tinktúra zo zmesi bylín paliny pravej a klinčeka voňavého. Tieto byliny majú čistiace účinky na organizmus, zvyšujú imunitu a sú vhodné pri prevencii nádorových ochorení. V tomto smere je najvýhodnejšie užívať spolu s orechom čiernym.

Doporučuje sa pravideľné užívanie spolu s orechom čiernym P38.

Nechtík - pŕhľava T27
5,50 €

Kombinácia bylín podporujúcich normálny krvný tlak a zdravú funkciu srdca. Upokojuje kŕčovité bolesti, posilňuje činnosť podžalúdkovej žlazy (pamkreas), pečene a žlčníka. Pomáha pri nepravidelnej menštruácii, posilňuje organizmus, zlepšuje latkovú výmenu.

Priaznivo ovplyvňuje stav a funkciu kĺbov. Pomáha tiež na reumatizmus. Má protirakovinové pôsobenie.

Použitie: ochorenie srdca, úprava vysokého tlaku, posilnenie organizmu, zlepšenie latkovej výmeny, zlepšenie činnosti pečeň, žlčník, reumatizmus, protirakovinové pôsobenie

Maté T25
Maté T25
5,50 €

Maté pomáha pri redukcii hmotnosti. Tlmí pocit hladu. Stimuluje štiepenie tukov v pečeni, črevách a v podkožnom tkanive. Podporuje udržiavanie normálneho krvného tkaku, zvyšuje nízky tlak,  posilňuje organizmus, uvoľňuje stresové napätie.

Použitie: redukcia hmotnosti, chudnutie, redukčná diéta, štiepenie tukov v pečeni, črevách a v podkožnom tkanive, zvýšenie nízkeho krvného tlak

Zloženie: výťažok z Cesminy paraguajskej (Cesmina paraguariensis) v 40 % alkohole (1:3)

Dávkovanie: po pretrepaní 13 kvapiek 3x za deň

Krv čistiaci extrakt T20
Krv čistiaci extrakt T20
5,50 €

Zmes výťažkov z bylín, pri ktorých boli klinicky preukázané výborné čiatiace a revitalizačné účinky na vnútorné orgány.

Použitie: látková výmena, prečistenie organizmu, akné, regenerácia vnútorných orgánov

Zloženie: výťažok z pŕhľavy dvojdomej, ďateliny lúčnej, púpavy lekárskej, rebríčka obyčajného v 40 % alkohole (1:3)

Dávkovanie: po pretrepaní 25 kvapiek 3x za deň

Nevhodné pre deti, tehotne a dojčiace ženy

Balenie: 50 mlVýrobca: NADEJE Mgr. Jarmila Podhorná, ČR

Kotvičník zemný T19
Kotvičník zemný T19
5,50 €

Kotvočník priaznivo ovplyvňuje celý rad životne dôležitých funkcií, má vplyv na rozpúšťanie močových kameňov, posilňuje organizmus. Normalizuje činnosč srdca a ciev, podporuje svalovú regeneráciu, posilňuje sexuálnu aktivitu. 

Výrazne účinkuje na žľazy, zvlášť pohlavné, preto je vhodný pri rôznych druhoch porúch i pri neplodnosti.

Použitie: redukčná diéta, chronický únavový syndróm, obličky a močové cesty, prostata, gynekologické problémy, potencia mužov, prevencia infarktu a mozgových príhod, neplodnosť žien

Stránky

Subscribe to RSS - Tinktúry z bylín