Prázdne

Spolu: 0,00 €
Himalájska soľ diamantová mletá 560 g

Himalájska soľ diamantová mletá 560g

3,30 €
Dodacia doba: 
3 až 5 dní

Himalájska kryštalická soľ Cereus, jedlá diamantová mletá 560 g

S láskou na Váš stôl

Himamájska soľ Cereus je ťažená v jednom z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z juhozápadných fosílií Himalájí.

Soľ z týchto oblastí je až 540 miliónov rokov stará a jedinečne panensky čistá. Je tradične ručne ťažená, omývaná a na slnku sušená. Ako jedlá soľ sa používa len tá najlepšia, najvyššia kvalita, čo predstavuje asi 10 % z vyťaženej soli. Je pravideľne podrobovaná analýzam nezávislých biochemických a biofyzikálnych ústavov v Nemecku.

Tento prírodný pokrm je bohatý na esenciálne minerály v takej podobe, ktorá je ludskými bunkami veľmi ľahko vstrebateľná a to preto, že sa jedná o soľ v kryštalickej a nie kamennej podobe. Kryštály vznikali miliony rokov pod obrovským tlakom na sebe ležiacich hornín a preto sú minerály a čiastočky v tejto soli tak malé a pre bunky vstrebateľné. Minerály v soli obsiahnuté sú v koloidnej forme. Soľ je bioenergeticky vysoko účinná. Navyše obsahuje takmer všetky minerály a stopové prvky dôležité pre zdravie človeka. Z rovnakých prvkov, ktoré nachádzame v prírodnej soli, je vybudované aj naše telo. 

Diamantová soľ mletá má najvyššie bioenergetickú hodnotu. Je skutočne diamantom medzi soľami. Pravideľné usporiadanie kryštálov jej dáva podobu diamantu.

Soľ je vhodná na všestranné využitie v teplej i studenej kuchyni. Pre zachovanie všetkých prírodných vlastností sa odporúča jedlo soliť najlepšie pred podávaním, alebo na konci varenia.

Himalájska soľ Cereus je podľa našich skúseností najzdravšia soľ vhodná do jedál i očistného kúpeľa. Jedlu dodáva nielen energiu, ale aj dôležité minerály potrebné pre organizmus. Ako kúpeľ revitalizuje naše telo a zjemňuje pokožku.

Himalájska soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave.

Bez chemických prímesí i prídavného jódu. Neobsahuje látky na zlepšenie sypkosti.

Zloženie: kamenná soľ v rýdzo panenskej podobe

Balenie: 560 g

Krajina pôvodu: Pakistan, úpätie Himaláji

Dovozca, distribútor: Cereus, s.r.o. Praha, Česká republika