Prázdne

Spolu: 0,00 €
Himalájska soľ ružová mletá 200g

Himalájska soľ ružová mletá 200g

1,60 €
Dodacia doba: 
3 až 5 dní

Himalájska kryštalická soľ Cereus, jedlá ružová mletá 200 g

S láskou na Váš stôl

Himamájska soľ Cereus je ťažená v jednom z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z juhozápadných fosílií Himalájí.

Soľ z týchto oblastí je až 540 miliónov rokov stará a jedinečne panensky čistá. Je tradične ručne ťažená, omývaná a na slnku sušená. Ako jedlá soľ sa používa len tá najlepšia, najvyššia kvalita, čo predstavuje asi 10 % z vyťaženej soli. Je pravideľne podrobovaná analýzam nezávislých biochemických a biofyzikálnych ústavov v Nemecku.

Tento prírodný pokrm je bohatý na esenciálne minerály v takej podobe, ktorá je ludskými bunkami veľmi ľahko vstrebateľná a to preto, že sa jedná o soľ v kryštalickej a nie kamennej podobe. Kryštály vznikali miliony rokov pod obrovským tlakom na sebe ležiacich hornín a preto sú minerály a čiastočky v tejto soli tak malé a pre bunky vstrebateľné. Minerály v soli obsiahnuté sú v koloidnej forme. Soľ je bioenergeticky vysoko účinná. Navyše obsahuje takmer všetky minerály a stopové prvky dôležité pre zdravie človeka. Z rovnakých prvkov, ktoré nachádzame v prírodnej soli, je vybudované aj naše telo. 

Ružové sfarbenie je znakom, že soľ obsahuje aj železo.

Soľ je vhodná na všestranné využitie v teplej i studenej kuchyni. Pre zachovanie všetkých prírodných vlastností sa odporúča jedlo soliť najlepšie pred podávaním, alebo na konci varenia.

Himalájska soľ Cereus je podľa našich skúseností najzdravšia soľ vhodná do jedál i očistného kúpeľa. Jedlu dodáva nielen energiu, ale aj dôležité minerály potrebné pre organizmus. Ako kúpeľ revitalizuje naše telo a zjemňuje pokožku.

Himalájska soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave.

Bez chemických prímesí i prídavného jódu. Neobsahuje látky na zlepšenie sypkosti.

Zloženie: kamenná soľ v rýdzo panenskej podobe

Balenie: 200 g

Krajina pôvodu: Pakistan, úpätie Himaláji

Dovozca, distribútor: Cereus, s.r.o. Praha, Česká republika